My Little Farmies

Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hryBudovatelské hryPro holky

My Little Farmies - je MMO hra, kde buduješ vlastní středověké farmářské vesničky a následně obchoduješ se svými produkty.

   Začni hrát My Little Farmies zdarma   
My Little Farmies – Veď tvou vesnici prosperitě a bohatství

Tato farmová browserová hra ti nabízí mnoho zábavy při stavění. V My Little Farmies stavíš svou vlastní středověkou vesnici. Začínáš s práci na poli a stavíš chodníky. Krok po kroku práce stále přibývá a máš více možností, jak finančně, tak i se stavbou různých dekorací, budov, rostlin a zvířat. Jestli mlýn, chov zvířat, nebo pěstování ovoce. Čím úspěšnější tvá vesnice je, tím více možností ti ve hře přibude.

Stan se teď online farmářem a hraj nyní také zdarma. Protože MyLittleFarmies se dá tak jako každá onlineovka zde hrát zdarma. Zažij skvělou stavební browserovou hru, vyzdob si tvou vesnici a veď ji k prosperitě a bohatství.

V této hře stavíš svou vlastní vesnici. Protože ve hře My Little Farmies stavíš krok po kroku středověké sídliště s řemeslníky, obchody, zemědělstvím a chovem zvířat. V průběhu hry se ti krok po kroku odemykají nové funkce. Začínáš s pěstováním žita a plánuješ tvé první pole. Samozřejmě obyvatelé potřebují i chodníky, přes které se pak můžou procházet nebo dojít ke své práci. Sám stanovíš příběh hry, třeba jaké rostliny radši pěstuješ a kde postavíš své pole a budovy.
Dobře hospodař a udělej z prázdné louky krok po kroku báječnou vesnici, plné lásky. Objev možnosti pestré hry My Little Farmies, "svět na farmě" a hraj nyní zdarma!


   Hraj My Little Farmies zdarma   

Videa ze hry My Little Farmies

YouGames.cz - My Little Farmies, úvod do hry


   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít