Informace o hrách

Co jsou bezplatné online hry?

Bezplatné online hry zahrnují různé strategické, válečné, budovatelské MMO hry i jiné hry, které se dají hrát online a zadarmo.
Některé z těchto her můžeš hrát přímo v internetovém prohlížeči, jiné si nejdřív musíš stáhnout a nainstalovat.
Ke hraní bezplatných online her potřebuješ funkční internetové připojení a běžný prohlížeč jako je Microsoft Internet Explorer, Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox nebo Safari a herní účet, který si můžeš založit úplně zdarma a to na stránkách dané hry.
Herní účet zpravidla obsahuje jen několik základních údajů a slouží pro přihlášení do hry a pro komunikaci s autory pro potřeby technické podpory. Na webové stránky dané hry můžeš přejít kliknutím na obrázek hry nebo na příslušné tlačítko v popisu hry.

Co jsou to free-to-play hry? (nebo také free2play hry)

Free-to-play znamená hraní dané hry zdarma, ale tak úplně zdarma to být nemusí. Tento model distribuce her nabízí možnost si hru bezplatně stáhnout nebo spustit v prohlížeči, ovšem za některé funkce a bonusy si (pokud je vyžadujete) musíte připlatit.
Pro výrobce her je free-to-play (nebo také free2play) budoucností distribuce her.

Za hry jako takové tedy už dávno nemusíte jenom platit a to díky tomu, že dnes existuje tento unikátní koncept, který se nazývá free-to-play hry. Ostřílení hráči již budou samozřejmě přesně vědět, co to znamená. Pro začáteční hráče free-to-play her je vhodné připomenout, že je to možnost, jak si hru zahrát zcela zdarma! Navíc tato možnost neplatí pouze po určitý čas, nebo v rámci určitých úrovní (levelů). Hra je pro tebe zdarma v plném rozsahu, bez jakýchkoliv omezení. A právě toto je jeden z hlavních důvodů, proč lidé po celém světě free-to-play hry vyhledávají a hlavně hrají.

Navíc si můžete si přilepšit, ale jen pokud chcete
Většina z TOP her, které ti na našem webu YouGames nabízíme, jsou samozřejmě právě hry založené na free-to-play modelu a tak si stačí jen vybrat požadovanou kategorii a konkrétní hru a můžeš se ihned pustit se do hraní. Jestli však toužíš po nějakém vylepšení, nebo rychlejším postupu, můžeš přece jenom nějakou tu korunu investovat. Nákupy ve hrách jsou využity na další vývoj dané hry a jdou konkrétním vývojářům. Tobě pak tato investice umožní si například vylepšit postavu nebo třeba odemknout některé bonusové úrovně (levely). Je to však pouze na tobě a na tvé dobrovolnosti a možnostech. Pokud nechceš, nemusíš do hry dát ani korunu.

Standardní instalace, nebo online hry v prohlížeči. Jak je poznám?

Ne vždy samozřejmě platí, že budeš muset hru standardním způsobem stáhnout a instalovat.
Přinášíme ti totiž i takové varianty online her, které si snadno zahraješ v prohlížeči. A tak stačí pouze několik kliknutí a již můžeš hrát svou vybranou online hru zdarma.

Pro tvůj lepší přehled jsou jednotlivé hry vždy označeny pruhem přes obrázek hry a to takto:
ONLINE HRA: je hra, kterou můžeš hrát přímo ve svém internetovém prohlížeči
KE STAŽENÍ: klasika, kterou si stáhneš a nainstaluješ do PC - tyto hry mají zpravidla mnohem lepší grafické zpracování.


Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít