Star Stable

Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hryPro holky

Star Stable je úžasná online hra ve které si užiješ krásný ostrov Jorviku ze hřbetu svého koně, o kterého musíš pečovat, a se kterým se můžeš účastnit různých závodů a dobrodružství.

   Začni hrát Star Stable zdarma   
Vydejte se do úžasného světa koní! Skvělá hra, ve které bude kůň Tvým nejlepším přítelem, kterého můžeš mít. Vyber si svůj styl, obleč sebe i svého koně! Je to hra, ve které budeš svého koně trénovat a snažit se z něj udělat šampióna mezi ostatními koňmi. Objevuj rozmanitou přírodu krásného ostrova jménem Jorviku, která nabízí mnoho cest a polí k prozkoumání.

Najdi si v této hře plno přátel, komunikuj s nimi, objevuj krajinu a soupeř s přáteli. Přidej se do závodních klubů a bojuj o body s ostatními kluby. Pokud Tě závodění přestane bavit, můžeš si odpočinout na pikniku, v přírodě nebo třeba u ohňostroje.

Hra má velmi poutavou a povedenou grafiku a pohyby koní jsou velmi reálné. Nenech si ujít tuto bezva hru, která má před sebou již několik úspěšných titulů na PC.

Začni své dobrodružství ještě dnes!


   Hraj Star Stable zdarma   

Videa ze hry Star Stable   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít