SAO's Legend

Kategorie: MMO-RPG hryStrategické hrySCI-FI hry

SAO's Legend - Cech je herní domov. Možná víš, že můžeš ve svém Cechu poznat dobrého přítele, zkušeného cechmistra, který tě může naučit jak zlepšit sebe samotného. Můžeš tu dokonce najít svou spřízněnou duši nebo i věčnou lásku. Ve hře existují tři spolky. Jsou to Knights of the Blood, Laughing Coffin a Sleeping Knights.

   Začni hrát SAO's Legend zdarma   
Podnikněte dlouhou cestu neznámým světem plným dobrodružství, bojů, tajemného podsvětí, mocných zbraní, ale také dobrých přátel.
Různé hry a vyrovnané třídy jsou asociovány s epickým dějem. Budeš nacházet legendární zbraně, uvidíš úžasné hory a zažiješ zajímavé výzvy. Slavné ženy v animovaném světě se stanou krásnými dívkami a tvými přáteli, kteří tě doprovázejí a bojují za tebe!
Hra používá nejnovější webové technologie pro předvedení vynikajících schopností a zároveň poskytuje rychlé tempo bojů. Tak naostři svůj meč, veď svvůj cech, bojuj o svůj život a dostaň se na vrchol!

   Hraj SAO's Legend zdarma   

Videa ze hry SAO's Legend   Začni hrát zdarma   

Nové TOP hry

Vyzkoušej také!

Upozornění

Chystáš se vstoupit na stránky obsahující explicitní herní zábavu, ktrá nemusí být pro tebe vždy vhodná. Pokud nechceš pařit žádné hry, opusť prosím tento web.

VSTOUPIT Odejít